Prywatny gabinet, usytuowany w północnej Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Prywatny gabinet – Francja – region : Hauts-de-France
Prywatny gabinet – Francja – region: Hauts-de-France, departament: Aisne (02)

OFERUJEMY:

 • Francuską umowę na czas nieokreślony podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełny etat (35 godzin tygodniowo).
 • Wynagrodzenie: ok. 3200 € netto/miesiąc (czyli ok. 13 836 zł netto/miesiąc).
 • Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100€.

 

ZADANIA:

Praca w gabinecie znajdującym się na terenie Centrum Medycznego oraz w 3 pobliskich domach dla seniorów (Ehpad), w promieniu 15 km od Centrum Medycznego. W gabinecie przyjmowani są pacjenci ze schorzeniami i dolegliwościami z obszaru ortopedii, traumatologii, neurologii, pediatrii. Wśród pacjentów są też dzieci: rehabilitacja oddechowa, deformacje kręgosłupa (skolioza, kifoza etc.), zwichnięcia, pacjenci po złamaniach. Gabinet zajmuje się również rehabilitacją sportowców, jest w tym zakresie dobrze wyposażony, a fizjoterapeuci odpowiednio przeszkoleni.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Julia Banaszak tel. 518 739 571

☎️ Katarzyna Khoury tel. 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko