W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi projektu

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w firmie doradztwa personalnego z wieloletnim doświadczeniem? Znasz język francuski w stopniu bardzo dobrym? Jesteś otwarty na pracę z ludźmi, chcesz się uczyć i interesuje Cię rozwój w obszarze HR? Jeśli tak, właśnie Ciebie szukamy.

 Co będziesz robić:

Ø kompletować i weryfikować dokumenty nadsyłane przez kandydatów,

Ø nawigować kandydatów w procesie nostryfikacji dyplomu

Ø precyzować i tłumaczyć oferty pracy

Ø kontaktować się z tłumaczami oraz francuskimi instytucjami

Ø pomagać w poszukiwaniu zakwaterowania i w organizacji wyjazdu kandydatów do Francji,

Ø wspierać bieżące działania organizacyjno-administracyjne,

To idealne stanowisko dla Ciebie, jeśli:  

Ø znasz język francuski w stopniu bardzo dobrym (m.in. B2)

Ø masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów

Ø interesujesz się tematyką HR

Liczymy na Twoją:

Ø samodzielność i zaangażowanie – bo każdego dnia powierzamy Ci istotne zadania i wierzymy, że z niewielką pomocą świetnie sobie z nimi poradzisz,

Ø znajomość języka francuskiego – bo działamy głównie na francuskim rynku pracy,

Ø zdolności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą – bo każdej osobie, która nas odwiedza należy się obsługa na najwyższym poziomie,

Ø entuzjazm i umiejętność pracy w zespole – bo wiemy, że współpraca to podstawa sukcesu.

Co zapewniamy:

Ø możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Ø zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Ø ciekawe wyzwania i możliwość udziału w specjalistycznych projektach

Ø niezbędne narzędzia pracy

Ø przyjazną atmosferę, życzliwość oraz wsparcie

Zapraszamy do przesłania aplikacji

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

 

  Aplikuj

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko