IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji, gabinety oraz sanatoria.
Obecnie poszukujemy lekarza neurologa do prywatnego centrum medycznego usytuowanego we wschodnim regionie Francji.

Lekarz neurolog, Centrum Medyczne – wschodnia Francja
Miejsce pracy: Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Rodan (69)

OPIS STANOWISKA

 • Centrum medyczne, znajdujące się 25km od Lyonu, specjalizujące się w leczeniu pacjentów z zaburzeniami układu nerwowego, w szczególności dotkniętych stwardnieniem rozsianym, chorobą Parkinsona oraz chorobą Charcota-Mariego-Tootha.
 • Do obowiązków lekarza będzie należało sprawowanie opieki medycznej nad pacjentami.
 • Czas pracy: praca od poniedziałku do piątku. Dyżury (1 weekend w miesiącu i 1 noc na tydzień)  są dodatkowo płatne.

OFERUJEMY

 • Francuską umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych, na czas nieokreślony.
 • Wynagrodzenie 5500€ brutto/miesiąc (23 210 zł brutto) dla osób bez doświadczenia. Wynagrodzenie dla osób z długoletnim doświadczeniem może wynosić nawet do 6900€ brutto/miesiąc.
 • Dodatkowo płatne dyżury.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical  w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu – pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).
 • Zakwaterowanie: mieszkanie 110m2. Partycypacja pracodawcy w kosztach zakwaterowania przez okres 6 pierwszych miesięcy.

WYMAGANIA

 • Wykształcenie wyższe medyczne.
 • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
 • Znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki na bezpłatnym, specjalistycznym kursie.
 • Gotowość do otwarcia własnej działalności we Francji.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko