15 styczeń

Szansa porozmawiania bezpośrednio z fizjoterapeutami z Francji – panel dyskusyjny

Zasięgnij informacji z pierwszej ręki. Masz szansę spotkania z wyjątkowymi gośćmi! Będziesz mógł porozmawiać z fizjoterapeutami, którzy już uznali swój dyplom i pracują we Francji. 19 stycznia 2018 roku organizujemy wyjątkowe spotkania na trzech uczelniach wyższych w Poznaniu. Zapraszamy na panele dyskusyjne pod hasłem „Fizjoterapia we Francji: praca i możliwości rozwoju zawodowego”, które odbędą się na Akademii Wychowania Fizycznego, Uniwersytecie Medycznym oraz Wyższej Szkole Edukacji i Terapii. W spotkaniach weźmie udział Małgorzata Madej i Marcin Komendera – para fizjoterapeutów, którzy od marca pracują w południowej części Francji . Skorzystaj z ich doświadczenia i dowiedz się jak wygląda ich praca i życie na co dzień.

Gdzie i kiedy będziemy?

10.00 – 11.30 AWF Poznań (Nowy Budynek Dydaktyczny, ul. Królowej Jadwigi 27/39)

13.00 – 14.30 Uniwersytet Medyczny w Poznaniu (sala C w Centrum Konferencyjno-Dydaktycznym, ul. Przybyszewskiego 37a)

16.30 – 18.00 Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu (Grabowa 22 sala nr 11)

Aby poznać bliżej zaproszonych przez nas gości, przeczytajcie kilka słów na temat fizjoterapeutów, z którymi będziecie mogli porozmawiać już w najbliższy piątek:

MARCIN KOMENDERA: obecnie studiuje na II roku w Akademii Osteopatii w Krakowie, studia licencjacie i magisterskie z fizjoterapii ukończył w 2016 roku w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku Białej, wcześniej zdobył tytuł technika masażysty oraz ukończył z wyróżnieniem roczny kurs masażu. Od 2010 roku przez 7 lat był zatrudniony jako masażysta w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym „Kocierz”, a w latach 2013-2014 dodatkowo pracował jako fizjoterapeuta w przychodni rehabilitacyjnej REHA-MED w Bielsku- Białej. Od marca 2017 roku pracuje już we Francji w ośrodku sanatoryjno-termalnym na południu Francji w miejscowości Dax niedaleko wybrzeża oceanu Atlantyckiego.

MAŁGORZATA MADEJ: ukończyła studia licencjackie i magisterskie w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej. Dodatkowo w latach 2012- 2014 uczęszczała do Policealnej Szkoły Fizjoterapii zakończonej tytułem technika fizjoterapii. Przez trzy miesiące udzielała się w ramach wolontariatu w Centrum Rehabilitacji „Widzyk” w Bielsku-Białej, od września 2014 roku przez ponad dwa lata była związana jako fizjoterapeutka z Ośrodkiem Konferencyjno-Wypoczynkowym „Kocierz”. W marcu 2017 roku zaczęła pracę we Francji w ośrodku sanatoryjno-termalnym na południu Francji w miejscowości Dax niedaleko wybrzeża oceanu Atlantyckiego.

Oboje fizjoterapeutów ukończyło kurs Kompleksowej Terapii Obrzękowej wg Asdonka oraz kurs Anatomii palpacyjnej w badaniu narządu ruchu organizowane przez Kinezio – Centrum Rehabilitacji w Warszawie.