Właśnie skończyłeś studia medyczne i chcesz rozpocząć praktykę w szpitalu? Mamy dla Ciebie, podobnie jak i dla doświadczonych lekarzy, ciekawe oferty pracy we Francji. Wszystkie ogłoszenia zamieszczone na tej stronie są aktualne. Poza tym zweryfikowaliśmy je pod kątem warunków zatrudnienia.

Jako agencji pracy zależy nam na Twoim poczuciu bezpieczeństwa. Stąd od samego początku otaczamy Cię kompleksową opieką i udzielamy wsparcia np. w nauce języka francuskiego. Z nami znajdziesz wymarzony etat, który będzie źródłem satysfakcji zawodowej i finansowej.

Gdzie możesz pracować jako lekarz we Francji?

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w doskonałych klinikach i przychodniach, to kraj nad Loarą oferuje Ci spore możliwości. Pracując tam jako lekarz, staniesz się częścią jednego z najlepszych systemów służby zdrowia w UE. Zyskasz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego oraz wiedzy specjalistycznej. Praca tam to wspaniała okazja, zwłaszcza dla absolwentów, którzy chcą pomagać chorym i doskonalić swoje umiejętności. Dodatkową zachętą dla początkującego lekarza we Francji jest wysokie wynagrodzenie. To, ile zarabia dany specjalista, zależy od jego stażu, kompetencji oraz zakresu obowiązków. Największe zapotrzebowanie aktualnie dotyczy personelu medycznego wyższego i średniego szczebla. Wakaty czekają w:

 • centrach rehabilitacji,
 • ośrodkach opieki, w tym w domach spokojnej starości,
 • klinikach i szpitalach,
 • przychodniach specjalistycznych,
 • gabinetach lekarskich.

Jak widzisz, prawdopodobieństwo znalezienia korzystnej oferty pracy jest bardzo wysokie. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Jakie warunki formalne musisz spełnić, żeby zostać lekarzem we Francji?

Na terenie Unii Europejskiej możesz swobodnie przemieszczać się i podejmować zatrudnienie. Kandydując na stanowisko lekarza, musisz pamiętać o zapisie do Izby Lekarskiej we Francji . Pamiętaj o tym, że dokumenty powinny być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Poza tym powinieneś komunikatywnie rozmawiać po francusku. Jeśli nie znasz tego języka, to agencja IPF Medical zajmie się organizacją kursu językowego dla Ciebie, w którego trakcie:

 • poznasz słownictwo potrzebne w pracy lekarza,
 • nauczysz się rozmawiać w stopniu komunikatywnym,
 • otrzymasz materiały dydaktyczne gratis.

Ile zarabia lekarz we Francji?

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kilku czynników. Jednym z nich jest staż pracy. Jeśli możesz się nim pochwalić, to z pewnością zyskasz lepszą pensję. Dodatkową kartą przetargową jest odpowiednia specjalizacja. Wynika to z faktu, że na niektóre z nich jest bardzo duże zapotrzebowanie, np. lekarz rehabilitacji medycznej, neurology, lekarz medycyny rodzinnej, ogólnej czy geriatra.. Poza tym na wyższe gaże mogą liczyć medycy, zatrudnieni w dużych, prywatnych klinikach. Zatem ile zarabia lekarz we Francji na etacie? Przeciętnie otrzymasz na konto od 5 do 10 tys. euro/miesiąc.

Do tzw. elity finansowej należą lekarze anestezjolodzy, którzy rocznie mogą osiągnąć aż 150 tys. EUR przychodu rocznie, czyli 12,5 tys. euro miesięcznie. Równie opłacalne są zawody — chirurga czy psychiatry. Jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę, to Twoja wypłata będzie oscylowała w granicach od 4 do 6 tys. euro. Dochodzą jeszcze premie oraz płatne nadliczbowe dyżury

Dlaczego warto skorzystać z ofert pracy dla lekarzy w IPF Medical?

Działamy na rynku od wielu lat, w związku z czym należymy do ścisłej czołówki agencji pracy za granicą. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług i negocjujemy warunki ofert oraz umów. Stąd ogłoszenia prezentowane na stronie są bezpieczne i legalne. Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o migracji zarobkowej nie jest łatwe. Dlatego staramy się pomóc każdemu kandydatowi od samego początku poprzez bezpłatne:

 • kursy online języka francuskiego,
 • pomoc w skompletowaniu dossier,
 • tłumaczenie przysięgłe niezbędnych dokumentów.

Ponadto pokrywamy koszty podróży do miejsca docelowego oraz organizujemy zakwaterowanie.

Wszystkie informacje na temat wakatów znajdziesz w zakładce z ofertami pracy. Są one skierowane do lekarzy, a miejscem pracy jest Francja. Z IPF Medical zdobędziesz nowe doświadczenie medyczne i lepsze wynagrodzenie. Przeczytaj, ile zarabia lekarz w danej klinice i na konkretnym etacie. Wybierz najlepszą dla siebie propozycję i skontaktuj się z nami.

Praca dla lekarza we Francji — rekrutacja

Lubisz francuską kuchnię, kulturę i chcesz podjąć pracę lekarza we Francji? Przekonaj się, że z nami wdrożysz w życie swój plan w tempie ekspresowym. Opowiedz nam o swoich aspiracjach zawodowych, a my znajdziemy dla Ciebie optymalne stanowisko. Nad Loarą jest bardzo duże zapotrzebowanie na medyków różnych specjalizacji. Na początek zajrzyj do aktualnych ofert pracy, a być może jest tam etat, który Ci odpowiada.

Zwróć uwagę, że wśród ogłoszeń są wakaty zarówno w dużych miastach, jak i w małych, kameralnych miejscowościach. Zastanów się, który region Ci najbardziej odpowiada oraz specyfika posady. Polecamy również porównanie, ile zarabia się w różnych placówkach z uwzględnieniem liczby godzin w grafiku.

Jeśli wiesz już jaka praca Cię interesuje, ale masz dodatkowe pytania, to śmiało napisz do nas. Specjaliści z IPF Medical są do Twojej dyspozycji na każdym etapie rekrutacji. Podpisanie umowy o współpracy może odbyć się na spotkaniu w siedzibie agencji lub online. Jesteśmy elastyczni i gwarantujemy pełne bezpieczeństwo Twoich danych. Są one przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami o RODO. Zapraszamy absolwentów medycyny i doświadczonych lekarzy do pracy we Francji.