🌞🌴 🇨🇵 Słoneczna Francja czeka na TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH❗️ 🙂
👉 Posiadasz dyplom mgr terapii zajęciowej i rozważasz nowe możliwości zawodowe Świetnie❗️ Zapraszamy do współpracy❗️
Placówka medyczna, usytuowana w centralno-wschodnim regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko ERGOTERAPEUTY (TERAPEUTY ZAJĘCIOWEGO).

Terapeuta Zajęciowy – Francja, region Burgundia-Franche-Comté
Ośrodek Rehabilitacji Funkcjonalnej - Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Górna Saona

OFERUJEMY:
Bezpłatne przygotowanie do 10-cio miesięcznego wyjazdu (w tym nauka języka francuskiego),
Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą (nie pobieramy od Ciebie żadnej prowizji), Wynagrodzenie 2600 € brutto/miesiąc + dodatek za staż pracy,
Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 3 miesięcy (kawalerka typu studio w pobliżu placówki), a następnie pomoc Ipf medical w wynajęciu mieszkania (koszt wynajmu ok. 550 €/ miesiąc). 🏠
Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €. ✈️

▶️ ZADANIA:
Do obowiązków ergoterapeuty (terapeuty zajęciowego) należy praca z pacjentami dorosłymi na oddziale opieki średnioterminowej (neurologia i geriatria).

WYMAGAMY:
👉 Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister terapii zajęciowej,
👉 w przypadku dyplomu licencjatu potrzebne są 2 lata doświadczenia zawodowego.

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Zadzwoń do nas:

Katarzyna Khoury ☎️ +48 503 090 703  lub  Julia Banaszak ☎️ +48 518 739 571

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko