IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji, gabinety oraz sanatoria.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla ośrodka termalnego usytuowanego w pięknych regionach Francji, region ILE DE FRANCE, departament 95. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: LEKARZ MEDYCYNY OGÓLNEJ/LEKARZ GERIATRA do rezydencji seniora (EHPAD).

LEKARZ MEDYCYNY OGÓLNEJ/ LEKARZ GERIATRA, REZYDENCJA SENIORA (EHPAD), region ILE DE FRANCE, departament 95
EHPAD (zmedykalizowany dom seniora), region ILE DE FRANCE, departament 95

OPIS STANOWISKA

 • Praca w rezydencji seniora
 • Lekarz będzie pracować w wielodyscyplinarnym zespole (pielęgniarki, opiekunowie, psycholodzy, psychoterapeuci, terapeuci zajęciowi, personel hotelowy, lekarze itp.),
 • Czas pracy: średnio 35h na tydzień

OFERUJEMY

 • Umowę o pracę na czas nie określony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą,
 • Wynagrodzenie 10.000 € do 12.000 € brutto w zależności od doświadczenia (46700 zł – 56040 zł brutto/miesiąc
 • Zakwaterowanie udostępnione przez pracodawcę
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu (pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie wyższe medyczne.
 • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza.
 • Znajomość języka francuskiego (lub gotowość do podjęcia nauki).
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko