Ipf medical prowadzi rekrutację dla Ośrodka Opieki Średnioterminowej usytuowanego w południowej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Fizjoterapeuta – Ośrodek Opieki Średnioterminowej – Francja, region Owernia-Rodan-Alpy
MIEJSCE PRACY: OŚRODEK OPIEKI ŚREDNIOTERMINOWEJ – Francja – region: Owernia-Rodan-Alpy, departament Ain (nr 01)

OFERUJEMY:

 • Umowa na czas nieokreślony z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie ok. 2970 € brutto/ miesiąc (czyli około 12850 zł brutto)
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 3 miesięcy, a następnie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajmu ok. 550 €/ msc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €.

ZADANIA:

 • Do obowiązków fizjoterapeuty należy m.in. rehabilitacja pacjentów dorosłych i geriatrycznych oddziałach ortopedii i neurologii.

Zapraszamy do procesu rekrutacyjnego osoby, które posiadają:

 • Wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii,
 • Minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
Francja czeka na Ciebie, zostań fizjoterapeutą w kraju słońca i uśmiechu!
Koniecznie prześlij do nas swoje CV! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

☎️ +48 503 090 703
☎️ +48 518 739 571
Klauzula RODO, którą należy dopisać do CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPF Medical 2 Sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Piekary 7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Preferujesz pracę w placówce medycznej innego typu (np. w termach, centrum rehabilitacji czy tez klinice, itd.)? Koniecznie odezwij się do nas! Wspólnie wybierzemy dla ciebie najlepszą ofertę.

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7

61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko