Placówka termalna, usytuowana w południowo-wschodnim regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

 

Fizjoterapeuta – Termy, Francja, region Owernia-Rodan-Alpy
Miejsce pracy: Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Puy-de-Dôme (nr 63)

OFERUJEMY:

 • Wynagrodzenie ok. 2426 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11 350 zł brutto/miesiąc) + 10% ekwiwalentu urlopowego.
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę przez cały okres zatrudnienia – wyposażona kawalerka położona w okolicy placówki.
 • Umowę o pracę na czas określony, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą (tzw. CDD), na pełen etat (35 godz. tygodniowo)
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €.

 

ZADANIA:
Wykonywanie masaży pod natryskiem z wodą termalną i mobilizacja pacjentów w basenie.

 

WYMAGAMY:
Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Malwina Jeziorska 539 012 933

Katarzyna Khoury 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko