Placówka termalna, usytuowana w południowym regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Termy, Francja, region Oksytania
Termy - Francja, region Oksytania, departament Hérault (nr 34) - miejscowość znajdująca się 60 km od Morza Śródziemnego.

OFERUJEMY:

 • Francuską umowę sezonową (tzw. contrat saisonnier), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie ok. 2578 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11 115 zł brutto/miesiąc) +
  – premia 10% wynagrodzenia brutto w przypadku umów na min. 6 miesięcy (pod warunkiem przepracowania całego 6-miesięcznego kontraktu)
  – premia 15% wynagrodzenia brutto w przypadku każdego kontraktu trwającego dłużej niż 6 miesięcy (pod warunkiem przepracowania całego kontaktu).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę: kawalerka (oskładkowane jako wynagrodzenie w naturze/rzeczowe)
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 250€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

 

ZADANIA:

Do zadań fizjoterapeuty należy wykonywanie masaży na sucho, oraz prowadzenie zajęć w basenie. Praca z pacjentami ze schorzeniami reumatycznymi i chorobami układu krążeniowo – naczyniowego.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Julia Banaszak 518 739 571

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

lub (61) 222 37 28

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7

61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko