Placówka termalna, usytuowana w środkowo-wschodnim regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

 

Fizjoterapeuta – TERMY – Francja, region Burgundia-Franche-Comté
Miejsce pracy: termy w środkowo-wschodniej części Francji - region Burgundia-Franche-Comté, dept. Górna Saona (nr 70).

OFERUJEMY:

 • Francuską umowę sezonową (contrat saisonnier) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą pracę na pełen etat (35 godzin tygodniowo).
 • Wynagrodzenie ok. 2578 € brutto/miesiąc.
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę: kawalerka typu studio, z WIFI, mieszcząca się na terenie ośrodka.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 300€.

 

ZADANIA:

 • Wykonywanie masaży pod natryskiem z wodą termalną oraz prowadzenie gimnastyki w basenie.

WYMAGAMY:

 • Wykształcenia kierunkowego: licencjat lub magister fizjoterapii oraz minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenia zawodowego

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

 

Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Malwina Jeziorska 539 012 933

☎️ Klaudia Kalinowska 518 739 571

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko