Szpital, usytuowany w południowo-wschodnim regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY:

Fizjoterapeuta – Szpital – Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże
Miejsce pracy: Szpital – Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Vaucluse (84)

OFERUJEMY:

 • Umowę na czas nieokreślony z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od stażu zawodowego kandydata, mieszczące się w przedziale od 2651 do 3590 € brutto/miesiąc (czyli od ok. 12 390 do 16 780 zł brutto / miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2 miesięcy (na terenie placówki). Później, pomoc Ipf Medical w znalezieniu zakwaterowania.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
 • Bezpłatna nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.

 

ZADANIA:

Do zadań fizjoterapeuty należy rehabilitacja pacjentów cierpiących na różne schorzenia, m.in. neurologiczne, ortopedyczne i oddechowe.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Malwina Jeziorska 539 012 933

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko