IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla sieci szpitali usytuowanej w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – SZPITAL– Francja, region Île-de-France, departament Sekwana-Saint-Denis
Miejsce pracy: SZPITAL– Francja, region Île-de-France, departament Sekwana-Saint-Denis

OPIS STANOWISKA

 • Praca na oddziale dziennego szpitala medycyny fizykalnej i rehabilitacji, który przyjmuje ok. 80 pacjentów dziennie w godz. 8.30 – 17.00.
 • Rehabilitacja pacjentów ortopedycznych (z protezami kolana, plastyką wiązadeł, protezą biodra, zoperowanym ramieniem i urazami kręgosłupa itp.) oraz neurologicznych (po udarach, ze stwardnieniem rozsianym i chorobą Parkinsona, z urazami rdzenia kręgowego i miopatiami).
 • Praca w zespole 8 fizjoterapeutów, w ramach zespołu interdyscyplinarnego:  udział w spotkaniach personelu medycznego oraz planowaniu terapii pacjenta.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.45 – 12.30 oraz 13.30 – 16.45 (po 7,5 godzin dziennie + 60 min przerwy obiadowej).  Brak dyżurów w weekendy, 5 tygodni płatnego urlopu.
 • Atrakcyjną pensję miesięczną ustalaną indywidualnie w zależności od doświadczenia zawodowego kandydata, mieszczącą się w przedziale od 2800 do 3050 € brutto miesięcznie, na którą składają się: wynagrodzenie zasadnicze, premia Ségur + 68 dodatkowych punktów premiowych za doświadczenie zawodowe + zdecentralizowana premia w wysokości 5% brutto (z wyłączeniem premii Ségur) + staż pracy (1% więcej wynagrodzenia za każdy rok doświadczenia w pracy, z wyłączeniem premii Ségur).
 • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2-miesięcy (kawalerka), a w dalszej kolejności pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajmu kawalerki wynosi ok. 500 €/miesiąc)
 • Bezpłatne przygotowanie językowe – 4,5 miesięczny kurs języka francuskiego online z lektorem.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703

IPF Medical 2 Sp. z o.o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko