Szpital, usytuowany w północno-wschodnim regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY:

Fizjoterapeuta – Szpital – Francja, region Grand Est
Miejsce pracy : Szpital – Francja, region Grand Est, departament Wogezy (nr 88)

OFERUJEMY:

  • Umowę na czas nieokreślony (tzw. CDI), z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie ok. 2789 € brutto/miesiąc (czyli ok. 13 100 zł brutto/miesiąc).
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 6 miesięcy (pokój z łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni). Następnie, pomoc Ipf medical w znalezieniu kolejnego zakwaterowania.
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

 

ZADANIA:

Do zadań fizjoterapeuty należy wykonywanie bilansów pacjenta oraz rehabilitacji, która ma na celu zachować lub rozwinąć sprawność pacjentów utraconą na skutek urazów, chorób lub niepełnosprawności. Praca w ramach zespołu interdyscyplinarnego oraz udział w spotkaniach personelu medycznego i planowaniu terapii pacjenta.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

☎️ Malwina Jeziorska 539 012 933

Aplikuj

Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko