Szpital opieki średnioterminowej, usytuowany w północnym regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – SZPITAL – Francja, region Grand Est, departament Wogezy (nr 88)
Miejsce pracy : SZPITAL – Francja, region Grand Est, departament Wogezy (nr 88)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca na oddziale opieki średnioterminowej szpitala oferującego 219 łóżek dla pacjentów dorosłych i geriatrycznych.
 • Rehabilitacja pacjentów geriatrycznych ze schorzeniami narządu ruchu (głównie po operacjach wstawienia endoprotezy bioder, kolan i barku) oraz problemami neurologicznymi.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy wykonywanie bilansów pacjenta oraz rehabilitacji, która ma na celu zachować lub rozwinąć sprawność pacjentów utraconą na skutek urazów, chorób lub niepełnosprawności. Praca w ramach zespołu interdyscyplinarnego oraz udział w spotkaniach personelu medycznego i planowaniu terapii pacjenta.

OFERUJEMY:

 • Umowę na czas nieokreślony (tzw. CDI), z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08.30-12.00 oraz 13.00-16.30.
 • Urlop w wymiarze 25 dni rocznie + możliwość wypracowania dodatkowych dni wolnych w ramach dyżurów (tzw. RTT).
 • Wynagrodzenie ok. 2789 € brutto/miesiąc (czyli ok. 13 080 zł brutto/miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 6 miesięcy (pokój z łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni), a następnie pomoc Ipf medical w organizacji lokum (koszt wynajmu kawalerki wynosi ok. 500 €/miesiąc).
 • Możliwość zakupu posiłków na terenie szpitalnej stołówki w cenie 3,9 €/posiłek.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie administracyjne po wyjeździe (np. pomoc w otwarciu konta w banku lub uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego).

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703

IPF Medical 2 Sp. z o.o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko