Szpital, usytuowany w środkowo-wschodniej Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.
Fizjoterapeuta – SZPITAL – Francja – region Grand Est, departament Marna (51)
Miejsce pracy : Fizjoterapeuta – Szpital – Francja – region Grand Est, departament Marna (51)

OFERUJEMY : 

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 2949 € brutto/ miesiąc, czyli około 13 700 zł brutto/miesiąc (możliwość indywidualnej negocjacji wynagrodzenia w zależności od profilu i doświadczenia kandydata).
 • Zakwaterowanie, w pobliżu placówki, udostępnione bezpłatnie na okres 6 miesięcy. Po tym okresie możliwość pozostania w lokum za dodatkową opłatą.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii i min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

ZADANIA: 

 • Rehabilitacja pacjentów geriatrycznych ze schorzeniami z zakresu ortopedii, traumatologii, neurologii oraz pulmonologii.

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin roboczych! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

Julia Banaszak tel. kom. 518 739 571 lub (61) 222 37 28

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7

61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko