Nowoczesne Centrum Szpitalne oferujące szeroki zakres działań zdrowotnych i medyczno-społecznych w zakresie medycyny, chirurgii, położnictwa, itd., zlokalizowane w północno-wschodniej Francji,

Fizjoterapeuta – Szpital – Francja, region Grand Est, departament Haute-Marne
Miejsce pracy: Szpital - Francja, region Grand Est, departament Haute-Marne
OFERUJEMY:
 • Umowę na czas nieokreślony z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat (czyli 35 godzin tygodniowo).
 • Wynagrodzenie ok. 3200 € brutto/ miesiąc (czyli ok. 13600 zł brutto/ miesiąc)+ premia uzależniona od stażu pracy.💰
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres do 6ciu miesięcy, a następnie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajmu ok. 550 €/ msc). 🏠
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line z lektorem). 💻
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €. ✈️
ZADANIA:
 • Praca z pacjentami na oddziale geriatrycznym i ogólnym (rehabilitacja pooperacyjna, fizjoterapia oddechowa, rehabilitacja pacjentów m.in. z chorobą Alzheimera i hemiplegią).
WYMAGANIA:
 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️  503 090 703

☎️  518 739 571

 

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7

61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko