Prywatny gabinet, we wschodniej części Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Prywatny gabinet – Francja – region : Burgundia-Franche-Comté
Prywatny gabinet – Francja – region : Burgundia-Franche-Comté – departament Saona i Loara (nr 71)

OFERUJEMY:

 • Pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą (activité libérale)
 • Wynagrodzenie ok. 4000 € netto/miesiąc (czyli ok. 17 168 zł netto/miesiąc) – w zależności od ilości przyjętych pacjentów
 • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100€.

 

ZADANIA:

Praca w gabinecie z pacjentami z problemami kręgosłupa, stawów obwodowych, po zabiegach operacyjnych ortopedycznych, po złamaniach czy zwichnięciach. Dodatkowo, praca na wizytach domowych, a więc wymagane jest prywatne auto do dyspozycji.
Pacjenci na wizytach domowych to przeważnie osoby starsze lub niepełnosprawne, które nie są w stanie dojechać do gabinetu lub osoby po operacjach.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Julia Banaszak tel. 518 739 571

☎️ Katarzyna Khoury tel. 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko