Ośrodek Rehabilitacji Średnioterminowej na południu Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY

Fizjoterapeuta – Ośrodek Rehabilitacji Średnioterminowej – Francja, region Oksytania
Miejsce pracy: Klinika Rehabilitacji Średnioterminowej- Francja, region Oksytania, departament Tarn i Garonna (nr 82).

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie:  ok. 2692 euro brutto/ miesiąc (czyli ok. 11 678 zł brutto/ miesiąc) + premia roczna (po przepracowaniu jednego roku i przy kontynuacji zatrudnienia wypłacana jest premia lojalnościowa w wysokości 800 euro).
 • Zakwaterowanie: bezpłatne lokum przez okres 1 miesiąca w domu położonym naprzeciwko kliniki. Następnie pomoc Ipf medical w znalezieniu zakwaterowania.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

 

ZADANIA:

Rehabilitacja pacjentów ortopedycznych (po endoprotezach biodra i kolana, po złamaniach, amputacjach), neurologicznych (po udarach, z chorobą Parkinsona), geriatrycznych oraz kardiologicznych w ramach pobytu dziennego. Praca w klinice łączona jest w ciągu dnia z zajęciami w drugiej placówce. Drugie miejsce pracy to placówka geriatryczna tzw. EHPAD położona obok kliniki.

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Julia Banaszak 518 739 571

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko