Ośrodek opieki średnioterminowej, usytuowany w południowo-wschodniej części Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY:

Fizjoterapeuta – Ośrodek Opieki i Rehabilitacji – Francja – region : Owernia-Rodan-Alpy, departament Drôme
Miejsce pracy : Francja - region : Owernia-Rodan-Alpy, departament Drôme

OFERUJEMY:

 • Umowa o pracę na czas nieokreślony (tzw.CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym lub umowa na czas określony (CDD) podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: około 2653 € brutto (czyli od około 11 786 zł brutto/miesiąc) + premia za staż pracy.
 • Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na okres jednego miesiąca (pokój na terenie placówki). Później, pomoc IPF Medical w znalezieniu zakwaterowania.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

ZADANIA:

Rehabilitacja pacjentów z dolegliwościami układu nerwowego oraz zaburzeniami narządu ruchu. Praca w zespole interdyscyplinarnym, z różnymi specjalistami.

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Malwina Jeziorska 539 012 933

☎️ Julia Banaszak 518 739 571

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko