Oddział opieki średnioterminowej w szpitalu, usytuowanym w okolicach Paryża, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

 

 

Fizjoterapeuta – Oddział Opieki Średnioterminowej – Francja, region Ile-de-France
Miejsce pracy: Oddział opieki średnioterminowej w szpitalu – region: Île-de-France - departament: Sekwana i Marna (77)

OFERUJEMY:

 • Francuską umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat (35 godzin tygodniowo).
 • Wynagrodzenie od 3160 € do 3507 € brutto/miesiąc (czyli od  ok. 13 500 zł do ok. 15 000 zł brutto/miesiąc) w zależności od doświadczenia zawodowego fizjoterapeuty.
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na czas trwania kontraktu CDD (umowa o pracę na czas określony), lub na okres 3 miesięcy, w przypadku umowy na czas nieokreślony (CDI).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100€.

 

ZADANIA:

Rehabilitacja pacjentów geriatrycznych na oddziałach onkologii oraz chorób współistniejących i ustrojowych.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703    ☎️ Julia Banaszak 518 739 571

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko