Klinika Opieki Średnioterminowej, usytuowana w południowej Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Klinika Opieki Średnioterminowej – Francja – region Oksytania
Fizjoterapeuta – Klinika Opieki Średnioterminowej – Francja – region Oksytania – departament Hérault (34)

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: od 2 742€ brutto/ miesiąc do 3 439€ w zależności od doświadczenia fizjoterapeuty (od ok. 11 873 zł do 14 891 zł brutto/ miesiąc) + premia roczna ok. 800 € brutto
 • Możliwość skorzystania z zakwaterowania gwarantowanego przez pracodawcę na czas trwania okresu próbnego – kawalerka w rezydencji w pobliżu kliniki (koszt ok. 420€/mies.)
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line)
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100€.

 

ZADANIA:

Rehabilitacja pacjentów ortopedycznych. Traumatologia kończyn dolnych i górnych. Kompleksowa rehabilitacja ręki, pacjenci po amputacjach kończyn, urazy kręgosłupa, poparzenia, reumatologia.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Julia Banaszak 518 739 571

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko