Klinika Opieki Średnioterminowej, usytuowana w okolicach Paryża, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Klinika Opieki Średnioterminowej – Francja – region Île-de-France
Miejsce pracy : Fizjoterapeuta – Klinika Opieki Średnioterminowej – Francja – region Île-de-France – departament Sekwana-Saint-Denis (około 16 km od Paryża)

OFERUJEMY : 

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą oraz francuskie ubezpieczenie społeczne.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 3450 € brutto/ miesiąc (wynagrodzenie zasadnicze 3200 € brutto plus premia SEGUR około 250 € brutto), czyli około 14 942 zł brutto/miesiąc (dla fizjoterapeuty bez doświadczenia).
 • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniu obok placówki na okres 3 – 4 miesięcy (mieszkanie dzielone z trzema fizjoterapeutami- do dyspozycji osobny pokój, wspólna kuchnia i łazienka). Następnie pomoc Ipf medical w organizacji zakwaterowania – koszt około 500-600 €/ miesiąc  (kawalerka).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

☎️ Julia Banaszak 518 739 571

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko