Klinika Opieki Średnioterminowej, usytuowana we wschodniej Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Klinika Opieki Średnioterminowej – Francja – region Grand Est
Miejsce pracy : Fizjoterapeuta – Szpital – Francja – region Grand Est, departament Haut-Rhin (68)

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie 2 948€/miesiąc (ok. 12 836zł/miesiąc)
 • Możliwość skorzystania z zakwaterowania gwarantowanego przez pracodawcę na cały czas trwania kontraktu – koszt ok. 121€/miesiąc + opłaty.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line)
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100€.

 

ZADANIA:

Wdrażanie technik rehabilitacyjnych, przeprowadzanie oceny (diagnoza fizjoterapeutyczna, cele opieki, wybór najbardziej odpowiednich procedur i technik), ustalanie celów i programu terapeutycznego.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Julia Banaszak 518 739 571

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko