Nowoczesny Instytut Medyczny, specjalizujący się w ortopedii i traumatologii, rehabilitacji sportowej oraz polipatologii, mieszczący się na południu Francji poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

Fizjoterapeuta – Instytut Medyczny – region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Var
Instytut medyczny - Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Var
OFERUJEMY:
 • Umowę na czas nieokreślony podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie 3364 € brutto/ miesiąc (czyli ok. 14300 zł brutto/ miesiąc).💰
 • Pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajmu ok. 550 – 700 €/ miesiąc). 🏠
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line z lektorem). 💻
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €. ✈️
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

ZADANIA:

 • Opieka rehabilitacyjna pacjentów przy wszelkiego rodzaju patologiach (np. kostno-stawowa, pooperacyjna, neurologiczna, ginekologiczna, kardiologiczna).
 • Opracowanie programu zdrowia sportowego wspomagającego i zapobiegającego chorobom przewlekłym: przewlekłym bólom krzyża, otyłości, nadciśnieniu, cukrzycy, onkologii.
 • Rehabilitacja sportowców amatorów i sportowców wyczynowych.
WYMAGANIA:
 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️  503 090 703 

☎️  518 739 571

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7

61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko