Centrum Rehabilitacji Sportowej, mające placówki w południowo-wschodniej i południowo-zachodniej Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY!

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji Sportowej – Francja, regiony: Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże/Oksytania, departamenty: Var/Aude
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Sportowej – Francja, regiony: Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże / Oksytania, departamenty: Var / Aude

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI), z 3 miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: ok. 2800 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 490 zł brutto/ miesięcznie ).
 • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania przez pracodawcę.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego online.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe. 

ZADANIA:

Opieka rehabilitacyjna sportowców amatorów i sportowców wyczynowych przy wszelkiego rodzaju patologiach: kostno-stawowych, pooperacyjnych, neurologicznych, ginekologicznych i kardiologicznych. Do zadań fizjoterapeuty należy również opracowanie programu zdrowia sportowego wspomagającego i zapobiegającego chorobom przewlekłym, takim jak: bóle krzyża, otyłość, nadciśnienie, cukrzyca.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 
Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Julia Banaszak 518 739 571

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko