Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej, usytuowane w okolicach Paryża, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – FRANCJA – region Grand Est
Miejsce pracy : Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – FRANCJA – region Grand Est, departament Aube (10)

OFERUJEMY :

 • umowę na czas nieokreślony (CDI) z dwumiesięcznym okresem próbnym lub na czas określony (CDD) w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą. Dla kandydatów zainteresowanych kontraktem na czas nieokreślony jest możliwość dodatkowo pracy w ramach własnej działalności na terenie placówki.
 • Dla osób zainteresowanych umową na czas nieokreślony proponujemy 2890 € brutto/miesiąc (12 407 zł brutto/miesiąc).
 • Dla kandydatów zainteresowanych umową na czas określony wynagrodzenie wyglądają następująco 2730 € brutto/ miesiąc (11 720 zł brutto/miesiąc).
 • Dla osób, które podpiszą umowę na czas nieokreślony możliwość darmowego zakwaterowania podczas trwania okresu próbnego. Dla osób, które zdecydują się podpisać kontrakt na czas określony będzie zapewnione darmowe zakwaterowanie na okres 6 miesięcy. Później czynsz w kwocie 320 € lub 160 € jeśli mieszkanie będzie współdzielone z innym pracownikiem placówki. Mieszkania znajdują się około 2,5 km od miejsca pracy.
 • Zniżki na posiłki : dla pracowników na CDI od pierwszego miesiąca a dla pracowników na CDD od drugiego miesiąca pracy pracodawca opłaca 60 % kwoty.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

ZADANIA:

Rehabilitacja pacjentów z dziedziny neurologii, ortopedii, traumatologii. Placówka specjalizuje się w leczeniu schorzeń kręgosłupa (przewlekłe bóle krzyża), chorób o podłożu neuronaczyniowym, otyłości (specjalne programy leczenia).

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Julia Banaszak tel. 518 739 571

☎️ Katarzyna Khoury tel. 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko