Centrum Rehabilitacji, usytuowane we wschodnim regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – Francja, region: Bourgogne -Franche Comté
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej: region: Bourgogne -Franche Comté, departament Górna Saona (nr 70)

OFERUJEMY:

 • Umowa na czas określony (CDD) na 2 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony (CDI), podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku (36 godzin w tygodniu), 25 dni urlopu w ciągu roku + 1 dzień wolny do odbioru co dwa miesiące (tzw. godziny RTT).
 • Wynagrodzenie: od 2714€ brutto/miesiąc, czyli ok. 12 700 zł brutto/miesiąc (w tym premia SEGUR) w zależności od posiadanego doświadczenia.
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez 2 miesiące, po tym okresie możliwe pozostanie w dotychczasowym lokum (w zależności od dostępności).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

 

ZADANIA:

W zakres obowiązków fizjoterapeuty wchodzi rehabilitacja i readaptacja pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu (po zabiegach chirurgicznych, amputacjach) oraz ze schorzeniami neurologicznymi (udary, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane). Do jego zadań należy również wykonywanie bilansów pacjenta, układanie planu terapii, a także współpraca z lekarzami i rodzinami pacjentów.

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

 

Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

☎️ Klaudia Kalinowska 518 739 571

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko