Centrum Rehabilitacji, usytuowane we wschodnim regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – Francja, region: Bourgogne -Franche Comté
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej: region: Bourgogne -Franche Comté, departament Górna Saona (nr 70)

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat.
 • Wynagrodzenie: ok. 2676 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 550 zł brutto/ miesięcznie ).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 4-5 miesięcy (koszt: 60 €/miesiąc): 2-piętrowa willa dzielona z pozostałymi fizjoterapeutami. Później, Ipf Medical pomaga w znalezieniu mieszkania.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego online.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

 

 

ZADANIA:

Do zadań fizjoterapeuty należy rehabilitacja pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych (pacjenci po amputacjach, z protezami kolana, biodra, barku) oraz pacjentów neurologicznych (pacjenci z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, po urazie głowy, z hemiplegią).

 

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Malwina Jeziorska 539 012 933

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko