IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej mieszczącego się w południowej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji, Francja, region Oksytania, departament Hérault
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji, Francja, region Oksytania, departament Hérault (nr 34)

OPIS STANOWISKA:

 • Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej specjalizujące się w opiece nad pacjentami w wieku podeszłym ze schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego (ze złamaniami lub innymi urazami, reumatyzmem) lub układu nerwowego (np. po udarze mózgu, z chorobą Parkinsona, itp.). Placówka oferująca opiekę w pełnym wymiarze godzin (w ramach hospitalizacji) lub niepełnym wymiarze godzin (w ramach pobytu dziennego).
 • Rehabilitacja pacjentów na platformie technicznej o powierzchni ponad 500 m²: rehabilitacja analityczna w indywidualnych boksach, rehabilitacja z wykorzystaniem zmotoryzowanych szyn oraz systemów podwieszania bloczkowego, a także zabiegi z krioterapii uciskowej i balneoterapii (praca z wykorzystaniem terapii Bobath).
 • Praca w ramach zespołu interdyscyplinarnego, w gronie specjalistów złożonym z lekarzy rehabilitacji funkcjonalnej, 6 fizjoterapeutów, 3 ergoterapeutów oraz 2 nauczycieli wychowania fizycznego (tzw. APA), a także logopedy i terapeutów zajęciowych.
 • Czas pracy: 35 godzin tygodniowo. Praca w godzinach od 8:30 – 12:00 oraz od 13:30 – 17:00.

OFERUJEMY

 • Umowę na czas nieokreślony (tzw. CDI), z miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą lub możliwość pracy na kilkumiesięcznym kontrakcie na czas określony (tzw. CDD).
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 2 667 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 558 zł brutto/miesiąc).
 • Płatny urlop w wymiarze 5 tygodni w ciągu roku (brak nadgodzin).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 1 miesiąca, do czasu znalezienia własnego mieszkania (pokój w małej willi mieszczącej się obok placówki, którą zamieszkują także stażyści oraz pracownicy na zastępstwie), a następnie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571 lub (61) 222 37 28

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko