Centrum Rehabilitacji, usytuowane w północno-zachodnim regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta –Centrum Rehabilitacji – Francja, reg. Bretania, dep. Ille-et-Vilaine (35)
Miejsce pracy : Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej, Francja, region Bretania, departament: Ille-et Vilaine (35)

OFERUJEMY : 

 • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 2917€ brutto/ miesiąc, czyli około 13 450 zł brutto/miesiąc (dla fizjoterapeuty bez doświadczenia).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2 pierwszych miesięcy pracy (kawalerka typu studio z aneksem kuchennym i łazienką), a następnie pomoc Ipf medical w znalezieniu mieszkania.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.

 

ZADANIA : 

 • Rehabilitacja pacjentów ortopedycznych (z problemami układu mięśniowo-szkieletowego).

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Katarzyna Khoury 503 090 703

☎️ Malwina Jeziorska 539 012 933

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko