Centrum rehabilitacji, usytuowane w środkowej części Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Fizjoterapeuta – Centrum Reedukacji Funkcjonalnej – Francja, region Centralny-Dolina Loary, departament Loir-et-Cher (nr 41)
Miejsce pracy: Centrum Reedukacji Funkcjonalnej - Francja, region Centralny-Dolina Loary, departament Loir-et-Cher (nr 41)

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony (w zależności od preferencji) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: od ok. 3100 € brutto/miesiąc (czyli ok. 14 510 zł brutto/miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (kawalerka z aneksem kuchennym i ubikacją) na minimum 6 miesięcy.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

ZADANIA:

 • Rehabilitacja pacjentów neurologicznych (m.in. mobilizacja pacjenta w wannie, ćwiczenia oddechowe) oraz współpraca z pozostałą częścią zespołu medycznego (zebrania zespołu organizowane raz w tygodniu).

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk APLIKUJ!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! 

Masz pytania❓ Zadzwoń do nas❗️

☎️ Malwina Jeziorska 539 012 933

☎️ Klaudia Kalinowska 518 739 571

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko