5 grudzień

Kursy języka francuskiego dla kandydatów

Chciałbyś pracować jako fizjoterapeuta we Francji, ale nie znasz języka francuskiego? Myślisz o wyjeździe jako pielęgniarka, ale nie mówisz dostatecznie dobrze po francusku? Z myślą o takich osobach zorganizowaliśmy kursy językowe. Możemy zaproponować pomoc w nauce języka francuskiego w następującej formie:

  1. Kurs online, który trwa 3 miesiące i obejmuje dwa początkowe poziomy A1/A2. Jest skierowany do specjalistów z branży medycznej. Każda z 4-osobowych grup pracuje według przygotowanego przez szkołę językową programu, który zakłada zajęcia z lektorem w wirtualnej klasie dwa razy w tygodniu oraz pracę we własnym zakresie na podstawie materiałów dostępnych na platformie językowej w wymiarze 10 godz. tygodniowo o dowolnej porze. Oferujemy naukę w grupach od podstaw lub od poziomu A1.
  2. Intensywny kurs stacjonarny odbywający się w Poznaniu. Kurs trwa ok. 5 tygodni i obejmuje 120 godzin zajęć, zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku po 5 godz. dziennie. Jest przeznaczony dla osób, które opanowały już podstawy języka francuskiego. Dla osób które nie uczyły się wcześniej tego języka przygotowaliśmy listę zagadnień do opanowania przed rozpoczęciem kursu. Zajęcia prowadzone są przez kadrę z wieloletnim doświadczeniem – lektorów z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Najbliższy kurs rozpocznie się 16 listopada 2015. Dla osób spoza Poznania zapewniamy pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i pokrywamy połowę kosztów wynajęcia pokoju w akademiku. Wówczas koszt zakwaterowania, który ponosi uczestnik kursu wynosi ok. 500 zł

Dla uczestników, którzy zdecydują się później na zatrudnienie za pośrednictwem naszej firmy, kursy są bezpłatne. Jest możliwość skorzystania z kursu stacjonarnego w Poznaniu bez konieczności późniejszego zatrudnienia przez IPF medical. Wtedy koszt samego kursu wynosi 1700 zł.

Zapraszamy do kontaktu i wzięcia udziału w którymś z wymienionych kursów.