10 luty

Jedyny w swoim rodzaju kurs językowy francuskiego medycznego dla fizjoterapeutów

Języka obcego można uczyć się na wiele sposobów. Niektórzy decydują się na zapisanie do szkoły językowej, inni korzystają z korepetycji indywidualnych, jeszcze inni uczą się samodzielnie. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety.

Najważniejsze jest jednak dostosowanie trybu i formy nauki do tego, czemu ma służyć i w jakim celu uczymy się nowego języka. Jeśli ktoś myśli o wyjeździe do innego kraju niekoniecznie w celach tylko turystycznych, aspekt zawodowy nabiera szczególnego znaczenia. Podjęcie pracy, która wiąże się z używaniem języka obcego, wymaga odpowiedniego przygotowania.

Kurs ze słownictwa medycznego dla fizjoterapeutów

Dlatego oferujemy jedyny w swoim rodzaju kurs językowy dla fizjoterapeutów, którego program został stworzony specjalnie z myślą o osobach planujących wyjazd do Francji. Formuła kursu zawiera specjalistyczne słownictwo medyczne oraz dużą liczbę zajęć z native speakerem mających na celu lepsze poznanie języka faktycznie używanego przez Francuzów na co dzień.

Za nami kolejna edycja kursu zakończona sukcesem. Następna grupa fizjoterapeutów jest gotowa do wyjazdu. Zdjęcia pozwalają zorientować się, jak kursanci uczyli się przez ostatnie tygodnie w Poznaniu a potem świętowali zakończenie kursu w restauracji przy kawałku francuskiej tarty.