IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację na płatny staż dla Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej położonego w środkowej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STAŻ DLA STUDENTA 4 LUB 5 ROKU FIZJOTERAPII WE FRANCUSKIM CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ w regionie Hauts-de-France, w departamencie Oise
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej - Francja - w regionie Hauts-de-France, w departamencie Oise

OPIS STANOWISKA :

 • Centrum wyposażone w 70 łóżek i 18 miejsc na pobyt dzienny z nowo otwartym oddział rehabilitacji układu oddechowego oraz oddziałem balneoterapii.
 • Staż pod nadzorem fizjoterapeutów w zespole interdyscyplinarnym: współpraca z ergoterapeutami, neuropsychologiem, psychologiem klinicznym, logopedą).
 • Rehabilitacja pacjentów ze schorzeniami układu ruchu (kolana, kręgosłupa, barku, po amputacjach etc.) i układu nerwowego (po udarach, dotkniętych chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym).

 

OFERUJEMY:

 • płatny 3 – miesięczny (lipiec, sierpień, wrzesień) staż na podstawie umowy podpisywanej z francuskim, pracodawcą (najlepiej w ramach programu Erasmus),
 • wynagrodzenie około 600 € brutto/miesiąc (czyli ok. 2750 zł brutto/miesiąc),
 • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
 • staż w zespole interdyscyplinarnym,
 • pracę ze specjalistami w dziedzinie fizjoterapii,
 • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

 

WYMAGANIA:

 • znajomość języka francuskiego na poziomie min. B1,
 • status studenta fizjoterapii (4 lub 5 rok studiów),
 • dostarczenie dokumentacji : umowa kierowania na staż z uczelni, formularz podsumowujący staż dostarczony przez uczelnię,
 • ubezpieczenie NNW lub polisa ubezpieczeniowa,
 • zaświadczenie o szczepieniu COVID-19 (3 dawki).

 

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571 lub (61) 222 37 28

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7

61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko