IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA – Szpital – Francja, region Owernia, departament Puy-de-Dôme
Miejsce pracy: Szpital - Francja, region Owernia, departament Puy-de-Dôme

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w szpitalu na oddziałach: ogólnym, opieki średnioterminowej i rehabilitacji oraz geriatrycznym, w systemie zmianowym.
 • Zakres obowiązków pielęgniarki obejmuje: planowanie opieki pielęgniarskiej dostosowanej do diagnozy lekarza i stanu zdrowia pacjenta, wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych, diagnostycznych oraz leczniczych zgodnie z ustalonym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym, przygotowanie pacjentów do zabiegów, organizacja i zarządzanie dokumentacją medyczną, organizacja pracy personelu pomocniczego, nadzór nad przestrzeganiem regulaminu porządkowego przez pacjentów i osoby odwiedzające, codzienne przygotowanie sali zabiegowej przed rozpoczęciem badań oraz czynności związane z uzupełnieniem sprzętów, leków oraz pozostałych wyrobów medycznych.
 • Współpraca z zespołem medycznym biorącym udział w procesie leczenia (lekarze, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni) i udział w zebraniach personelu  (1 raz w miesiącu).

OFERUJEMY:

 • Umowę na czas nieokreślony (CDI) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do niedzieli, według grafiku pracy zmianowej w godzinach: I zmiana poranna 6.35-14.05, II zmiana wieczorna 14.05-21.05, III zmiana nocna 21.05-6.35. Minimum 25 dni urlopu w ciągu roku.
 • Wynagrodzenie:  ok. 11465 zł brutto/ miesiąc (2550€ brutto/miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na czas trwania umowy.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: dyplom pielęgniarki i prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.
 • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B1
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko