Posiadasz dyplom opiekuna medycznego? Masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe? Chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Francji!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria.

Aktualnie poszukujemy dyplomowanych opiekunów medycznych, chętnych podjąć pracę w szpitalu, w północnym regionie Francji.

OPIEKUN MEDYCZNY – Francja, reg. Haut-de-France, dep. Aisne (02)
Miejsce pracy: Szpital, Francja, region Haut-de-France, departament Aisne (02)

ZAKRES ZADAŃ

 • praca z osobami dorosłymi,
 • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego z pacjentem oraz jego rodziną, a także środowiskiem i zespołem aktywizująco-terapeutycznym,
 • rozpoznawanie i diagnozowanie potrzeb bio-psycho-społecznych pacjenta,
 • planowanie grupowego i indywidualnego planu działań terapeutycznych w oparciu o diagnozę, zainteresowania, potrzeby i możliwości pacjenta,
 • opiekun wykonuje swoje zadania we współpracy i pod kontrolą pielęgniarki.

 

OFERUJEMY:

 • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą,
 • atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie ok. 2168€ brutto (około 9929,44 zł brutto),
 •  bezpłatny kurs języka francuskiego,
 • tłumaczenie przysięgłe niezbędnych dokumentów,
 • pracę w malowniczych zakątkach Francji,
 •  zwrot kosztów dojazdu,

 

WYMAGANIA:

 • Dyplom opiekuna medycznego i minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Empatia w stosunku do pacjenta, chęć niesienia pomocy i otwartość na ludzi chorych i starszych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Katarzyna Wierzbicka tel. 512 737 921 lub Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko