Posiadasz dyplom opiekuna medycznego? Masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe? Chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Francji!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria.

Aktualnie poszukujemy dyplomowanych opiekunów medycznych, chętnych podjąć pracę w sieci klinik rehabilitacyjnych lub ośrodków opieki średnio i długoterminowej, mieszczących się na terenie całej Francji.

OPIEKUN MEDYCZNY- FRANCJA- Szpitale, Kliniki Rehabilitacyjne oraz Ośrodki Opieki Średnioterminowej (SSR) i Długoterminowej (EHPAD)
Miejsce pracy: Szpitale, Kliniki Rehabilitacyjne oraz Ośrodki Opieki Średnioterminowej i Długoterminowej, usytuowane w regionach: Oksytania, Nowa Akwitania, Owernia-Rodan-Alpy, Burgundia-Franche-Comté, Grand Est, Île-de-France, Hauts-de-France

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 • Praca z pacjentem dorosłym i geriatrycznym: opieka nad osobami chorymi i niesamodzielnymi oraz  pomoc w zaspokajaniu ich codziennych potrzeb życiowych: rozpoznawanie i diagnozowanie potrzeb biologicznych, psychologicznych i społecznych pacjenta, a także świadczenie usług opiekuńczych, pielęgnacyjnych i higienicznych wobec chorych.
 • Planowanie grupowego i indywidualnego planu działań terapeutycznych w oparciu o diagnozę, zainteresowania, potrzeby i możliwości pacjenta.
 • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego z pacjentem oraz jego rodziną, a także środowiskiem i zespołem aktywizująco-terapeutycznym.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony, z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 1800€ brutto/miesiąc (czyli ok. 1400€ netto/miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na czas trwania umowy.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego online (3 miesiące nauki on-line).
 • Bezpłatną pomoc w przygotowaniu do wyjazdu (nostryfikacja dyplomu i tłumaczenia przysięgłe potrzebnych dokumentów).
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Dyplom opiekuna medycznego i minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Empatia w stosunku do pacjenta, chęć niesienia pomocy i otwartość na ludzi chorych i starszych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku APLIKUJ!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko