IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko LEKARZA OGÓŁNEGO/ LEKARZA GERIATRY do renomowanego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej usytuowanego we Francji.

Lekarz ogólny/geriatra, Francja, region Hauts-de-France, departament Oise (60)
Francja, region Hauts-de-France, departament Oise (60)

Opis stanowiska pracy:

 • Konsultacja dorosłych pacjentów ze schorzeniami układu oddechowego oraz schorzeniami neurologicznymi (udar, choroba Parkinsona)
 • Stała opieka nad pacjentami na oddziałach
 • Diagnoza i bilans pacjentów podczas przyjęcia na oddział
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym
 • Czas pracy: praca 35 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku. Dyżur w 1 sobotę rano w miesiącu

Oferujemy:

 • Francuską umowę o pracę, na czas nieokreślony (CDI).
 • Wynagrodzenie od ok. 5,200€ brutto/miesiąc do ok. 7,700€ brutto/miesiąc ( ok. 24,050 zł brutto/miesiąc do ok. 36,850 zł brutto/miesiąc ).
 • Mieszkanie opłacone przez pracodawcę przez 1 rok.
 • 33 dni płatnego urlopu w ciągu roku.
 • Możliwość 18 dni RTT (dni wolne od pracy za wypracowane nadgodziny. Tygodniowy wymiar pracy we Francji to 35 godzin)
 • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical  w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu – pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe medyczne.
 • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza.
 • Mile widziana specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych.
 • Znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki na intensywnym, bezpłatnym, specjalistycznym kursie.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

 

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj

Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko