IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla prywatnego gabinetu usytuowanego w środkowej Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kinésithérapeute libéral (fizjoterapeuta prowadzący działalność gospodarczą we Francji)- Gabinet prywatny- Francja, Burgundia-Franche-Comté
Miejsce pracy: Gabinet prywatny, Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Yonne (nr 89)

OPIS STANOWISKA:

 •  Praca z pacjentami różnych dziedzin: (np. ortopedia, neurologia, geriatria), rehabilitacja pacjentów na siłowni lub masaż indywidualny. Gabinet wyposażony jest w basen, salę do masażu i ćwiczeń.
 • Fizjoterapeuta w ramach pracy w gabinecie przejmuje gotowych pacjentów. Obowiązki zakładają pracę głównie w gabinecie, jedynie dwa razy w tygodniu przez 2 godz. fizjoterapeuta pracuje w domu seniora (znajdującym się blisko gabinetu). Praca w zespole pięciu fizjoterapeutów.
 • Zadania: zrealizowanie co najmniej 90 seansów rehabilitacyjnych w tygodniu (przynajmniej początkowo, by zapewnić ciągłość bieżącej opieki).
 • Godziny pracy w tygodniu są dowolne, ustalane przez samego fizjoterapeutę.

OFERUJEMY:

 • Wynagrodzenie: uzależnione od liczby pacjentów i wykonanej pracy. Przy 120 seansach tygodniowo, roczne zarobki wynoszą około 110 000€ brutto. Fizjoterapeuta we własnym zakresie opłaca ubezpieczenie zdrowotne i pozostałe składki, ponadto właściciel gabinetu pobiera 25% prowizję od zarobków. Pozostała kwota oscyluje wokół 50 000€ netto/rocznie, a więc średnio ok. 4167€ netto/miesięcznie). 
 • Zakwaterowanie: zapewnione przez okres pierwszych 2-3 tygodni (kawalerka przy gabinecie). Po upływie wyznaczonego okresu samodzielna organizacja zakwaterowania.
 • Współpraca z gabinetem prywatnym – wymagana własna działalność gospodarcza zarejestrowana we Francji.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
 • Stałą opiekę po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28

IPF Medical 2 Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko