IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla ośrodka termalnego, usytuowanego w południowej Francji, w pięknym miasteczku położonym tuż przy granicy z Hiszpanią. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Termy, Francja, region Oksytania, departament Pireneje Wysokie (nr 65)
Miejsce pracy: Termy, Francja, region Oksytania, departament Pireneje Wysokie (nr 65), miasteczko położone tuż przy granicy z Hiszpanią w Pirenejach, około 200 km od Tuluzy i Biarritz

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w dużym i nowoczesnym ośrodku termalnym zatrudniającym 130 osób, w tym od 3 do 8 fizjoterapeutów, oferującym turnusy rehabilitacyjne pacjentom ze schorzeniami reumatycznymi i chorobami układu krążeniowo – naczyniowego.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy wykonywanie masaży pod natryskiem z wodą termalną, prowadzenie gimnastyki w basenie oraz rehabilitacji oddechowej.
 • 35- godzinny tydzień pracy: 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godzinach 7h-12h45.
 • Fizjoterapeuci mogą bezpłatnie korzystać ze strefy SPA i  zaplecza sportowego oraz dodatkowo ze zniżek: 50% na  zabiegi upiększające i 30% na kosmetyki.

OFERUJEMY:

 • Umowę sezonową (tzw. contrat saisonnier), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 •  Wynagrodzenie: ok. 2350 € brutto/miesiąc ( czyli ok. 10 730 zł brutto/miesiąc)
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę: kawalerka typu studio mieszcząca się na terenie ośrodka.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko