Placówka termalna, usytuowana na południu Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Fizjoterapeuta – TERMY – Francja, region Nowa Akwitania, departament Landy (40)
Miejsce pracy: Termy – Francja, region Nowa Akwitania, departament Landy (40)

OPIS STANOWISKA:

 • Oferta dotyczy 2 wakatów.
 • Placówka zajmuje się leczeniem pacjentów ze schorzeniami reumatologicznymi i chorobami układu krążeniowo-naczyniowego, cierpiącymi na zwyrodnienia stawów, lub powikłania po urazach kończyn (złamania, zwichnięcia).
 • Do obowiązków fizjoterapeuty należy m.in. wykonywanie 10-minutowych masaży, okładów błotnych (peloidowych), hydromasaży oraz mobilizacja pacjentów w basenie termalnym.
 • Praca w wymiarze 35 godzin tygodniowo, od poniedziałku do soboty, w godzinach 7:00 – 12:50.

OFERUJEMY:

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę sezonową (tzw. contrat saisonnier) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 2654 € brutto / miesiąc, czyli ok. 12 500 zł miesięcznie.
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na cały okres zatrudnienia (znajdujące się w pobliżu miejsca pracy).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu oraz tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Zwrot kosztów podróży do Francji do 100 €.

WYMAGAMY:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Prześlij CV na nasz adres rekrutacja@ipfmedical.pl lub wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk Aplikuj!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 57, lub (61) 222 37 28  lub Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703,

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj

Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko