IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla placówki szpitalnej usytuowanej w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Fizjoterapeuta- Szpital (Oddział Opieki Średnioterminowej i Rehabilitacji)- Francja, region Hauts-de-France, departament Somma
Miejsce pracy: Oddział Opieki Średnioterminowej w Szpitalu - Francja, region Hauts-de-France, departament Somma (nr 80)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca na oddziale opieki średnioterminowej mieszczącym się w szpitalu, wyposażonym w klimatyzowaną salę, motomed, bieżnię i rower stacjonarny, poręcze i schody do nauki chodu, drabinki, równoważnie rehabilitacyjne, sprzęt kinetec do rehabilitacji kolana i łokcia oraz stół do pionizacji pacjenta.
 • Rehabilitacja pacjentów w zakresie readaptacji oraz  pomocy w odzyskiwaniu samodzielności. Praca z pacjentem ortopedycznym (ze stanami pooperacyjnymi i schorzeniami ortopedycznymi) oraz ze stanem niedożywienia.
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym: codzienne zapoznawanie się z zaleceniami lekarza oraz udział w zebraniach personelu medycznego i wspólne planowanie terapii.
 • Zatrudnienie na pełen etat (35 godzin tygodniowo), od poniedziałku to piątku, w godzinach 8:30-16:00, 30 minut przerwy w godz. 12:30-13:00. Urlop w wymiarze 25 dni w roku.

OFERUJEMY:

 • Umowa o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą, poprzedzona umową na czas próbny obejmujący okres 4 miesięcy.
 • Wynagrodzenie: ok. 2550€ brutto/miesiąc (czyli ok. 11 600 zł brutto/miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie na terenie placówki na czas okresu próbnego, następnie pomoc ze strony IPF medical w znalezieniu mieszkania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki ok.400 – 500 €/miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko