IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w centralnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Szpital – Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Puy-de-Dôme
Miejsce pracy: Szpital - Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Puy-de-Dôme

OPIS STANOWISKA:

 • Na terenie szpitala działają trzy odziały: ogólny, opieki średnioterminowej i rehabilitacji oraz geriatryczny.
 • Zakres obowiązków fizjoterapeuty obejmuje: poprawienie sprawności ruchowej oraz działalność profilaktyczną poprzez stosowanie odpowiednich zabiegów fizjoterapeutycznych i ustalanie indywidualnego procesu fizjoterapii. Praca z pacjentami z dysfunkcjami narządu ruchu, chorobami reumatycznymi, schorzeniami układu oddechowego i nerwowego (hemiplegie, choroba Parkinsona) oraz rehabilitacja osób starszych. Stosowane są między innymi ćwiczenia mające na celu utrzymanie lub rozszerzenie możliwego zakresu ruchu kończyn górnych i dolnych, ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej oraz nauka chodu.
 • Współpraca z zespołem terapeutycznym biorącym udział w procesie leczenia : lekarze, pielęgniarki, opiekunowie medyczni.

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
 • Umowę na czas określony (CDD) na 6 miesięcy, następnie umowa na czas nieokreślony (CDI).
 • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 17:00 (grafik ruchomy, konsultowany z zespołem), 28 dni urlopu w ciągu roku.
 • Wynagrodzenie:  2307€ brutto/miesiąc (czyli ok. ok. 10500 zł brutto/ miesiąc) + premia za staż pracy. Możliwość negocjacji wynagrodzenia podczas przejścia na umowę na czas nieokreślony (umowę CDI).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na czas trwania umowy: pokój z łazienką i toaletą, kuchnia oraz salon są wspólne dla jeszcze dwóch innych pokoi (mieszkanie jest położone obok szpitala).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703  lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko