IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego we wschodniej części Francji, położonego niedaleko granicy ze Szwajcarią. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta- Szpital, Francja, region Owernia-Rodan Alpy (departament Górna Sabaudia)
Miejsce pracy: szpital, Francja, region Owernia-Rodan Alpy, departament Górna Sabaudia (nr 74)

OPIS STANOWISKA

 • Nowoczesny szpital, oferujący usługi medyczne w zakresie chirurgii, reanimacji, kardiologii, neurologii, położnictwa i pediatrii.
 • Fizjoterapeuta wykonuje zalecenia lekarza, pracując z pacjentem manualnie lub z wykorzystaniem sprzętu i zajmuje się rehabilitacją pacjentów głównie po zabiegach chirurgicznych. Rehabilitacja pacjentów na oddziale wewnętrznym (ortopedycznych, neurologicznych, kardiologicznych).
 • Praca w zespole 8 fizjoterapeutów i 2 nauczycieli wychowania fizycznego adaptowanego (tzw. APA).
 • Czas pracy: 37,5 godz. tygodniowo, praca od poniedziałku do piątku, według grafiku , w godz. 8.00- 16.00 lub 8.30-16.30 lub 9.00- 17.00. Dyżury w wybrane soboty i niedziele (przypadające raz na 1,5 miesiąca) w godz. 8.00- 11.00. Urlop w wymiarze 25 dni w roku oraz 15 dodatkowych dni wolnych (tzw. RTT) w ramach wypracowanych nadgodzin (czyli powyżej 35 godzin tygodniowo).

OFERUJEMY

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 2751 € brutto/ miesiąc (bez dyżurów) ( czyli ok. 13 513 zł brutto/miesiąc) lub ok. 2909 € brutto/ miesiąc (z dyżurami) (czyli ok. 14 289 zł brutto/miesiąc).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w początkowym okresie 3 miesięcy (w zależności od dyspozycyjności kawalerka typu studio lub pokój w willi dzielonej z innymi fizjoterapeutami).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko