IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – SZPITAL – Francja, region Normandia, departament Seine-Maritime
Miejsce pracy: Szpital - Francja, region Normandia, departament Seine-Maritime

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w szpitalu specjalizującym się w leczeniu i rehabilitacji osób dorosłych i starszych. Placówka oferuje pacjentom 15 miejsc na oddziale opieki krótkoterminowej (medycyny ogólnej i wewnętrznej), 30 miejsc na oddziale opieki średnioterminowej (zapewniającej opiekę i rehabilitację po zabiegach chirurgicznych) i 189 miejsc w położonej obok placówki rezydencji dla seniorów. Placówka wyposażona jest w sprzęt do rehabilitacji umożliwiający przywrócenie pacjentom sił (m. inn. bieżnie, klatki schodowe, rowerki), naukę wstawania po upadku na ziemię (użycie mat), wstawanie po wypadku naczyniowym oraz masaż sesje związane z bólem stawów.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy rehabilitacja pacjentów, która ma na celu zachować lub rozwinąć sprawność pacjentów utraconą po zabiegach chirurgicznych lub na skutek urazów, chorób i niepełnosprawności. Fizjoterapeuta funkcjonuje w ramach zespołu interdyscyplinarnego i współpracuje z lekarzami, ergoterapeutami, nauczycielami wychowania fizycznego adaptowanego (tzw. APA) oraz pozostałym personelem medycznym. Do jego obowiązków należy również wykonywanie bilansów oraz diagnostyki pacjenta, a także prowadzenie komputerowej dokumentacji medycznej.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) z okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat 35 godzin tygodniowo – od poniedziałku do piątku w godz. od 9:30 – 12:30 i od 13:00 do 17:00.
 • 28 dni urlopu w roku+19 dni RTT (w sumie 47 dni urlopu rocznie).
 • Wynagrodzenie: ok. 2821 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 900 zł brutto/miesiąc).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w początkowym okresie (pokój pracowniczy w placówce), a następnie pomoc pracodawcy lub Ipf medical w organizacji mieszkania – koszt wynajmu kawalerki w tej okolicy wynosi ok. 400-500€/ miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703  lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko