IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – SZPITAL – Francja, region Normandia, departament Eure
Miejsce pracy: szpital, Francja, region Normandia, departament Eure, miejscowość oddalona o godzinę drogi od Paryża i Deauville

OPIS STANOWISKA:

 • Praca na oddziałach: neurologii, ortopedyczno-traumatologicznym, rehabilitacji ogólnej, kardiologii, leczenia uzależnień i gastroenterologii.
 • Rehabilitacja pacjentów ze schorzeniami układu ruchu, dysfunkcjami układu nerwowego, chorobami kardiologicznymi i pulmonologicznymi, zaburzeniami odżywiania, chorobą alkoholową oraz osób starszych i pacjentów paliatywnych. Praca w ramach zespołu interdyscyplinarnego.
 • Możliwość korzystania z zajęć sportowych oraz relaksacyjnych w miejscu pracy, do dyspozycji żłobek, usługi konsjerża, kort tenisowy, posiłki oraz dodatki wynikające z Comite d’entreprise (np. kino/ teatr/rozrywka, sport, dofinansowanie rodzinnych wakacji, wyprawka na początek roku szkolnego).

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę bezpośrednio z francuskim pracodawcą  (umowa na czas nieokreślony- CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym.
 • Czas pracy:  39 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 z półgodzinną przerwą.
 • Wymiar urlopu: fizjoterapeuci mają do wykorzystania w sumie 49 dni urlopu w ciągu roku (25 dni wynikających z kodeksu pracy, 2 dni dodatkowe oraz 22 dni tzw. RTT w ramach odbioru godzin powyżej ustawowych 35 tygodniowo). W przypadku dodatkowych nadgodzin fizjoterapeuta otrzymuje za nie ekwiwalent finansowy.
 • Wynagrodzenie:  ok. 2 485 € brutto/miesiąc:  2155 € brutto podstawa + premia 330 € brutto przez 2 lata (czyli ok. 11 120 zł brutto/ miesięcznie). Dodatkowo premia roczna w wysokości 5% i ewentualna premia stażowa.
 • Zakwaterowanie: bezpłatne lokum zapewnione przez szpital przez pół roku. Po tym okresie możliwość wynajęcia mieszkania studio: koszt 185 €/ miesiąc (w tym są już uwzględnione wszystkie opłaty).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko