IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w północnej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Szpital, Francja, region Ile-de-France, departament Essonne
Miejsce pracy: Szpital, Francja, region Ile-de-France, departament Essonne (nr 91)

OPIS STANOWISKA

 • Praca w nowoczesnym szpitalu, składającym się m.in. z oddziałów: pediatrii, chirurgii, geriatrii, kardiologii, SOR-u, onkologii oraz oddziału opieki całodobowej i rehabilitacji.
 • Do zadań fizjoterapeuty będzie należało przeprowadzenie wywiadu wstępnego, dostosowanie technik rehabilitacyjnych do sytuacji pacjenta, spersonalizowana opieka nad pacjentami, kontakt z rodziną pacjenta, sporządzanie bilansów, prowadzenie rehabilitacji indywidualnej i grupowej, zapobieganie zmianom zdolności funkcjonalnych, utrzymanie ich oraz przywracanie, utrzymanie funkcji ruchowych pacjentów, zapobieganie powikłaniom po odleżynach, rehabilitacja oddechowa dla dzieci i dorosłych, sporadyczna współpraca z logopedą, ocena zaburzeń połykania.
 • Praca w ramach zespołu interdyscyplinarnego.
 • Czas pracy: 38h tygodniowo, 8h dziennie od 8:30 do 17:30 od poniedziałku do piątku. Dyżur na oddziale rehabilitacji oddechowej w niedziele i święta od października do marca. Dyżury w soboty rano 4h. Urlop w wymiarze 25 dni rocznie+ 3dni (2dni poza sezonem i 1 odbierany w częściach) +14 dni tzw. RTT (dni wolne w ramach odebranych nadgodzin).

OFERUJEMY

 • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
 • Umowę CDD/CDI (umowa na czas określony, następnie na czas nieokreślony).
 • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości ok. 10 830 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 2 500 € brutto/miesiąc)+ dodatkowo płatne dyżury.
 • Pomoc pracodawcy w organizacji lokum w pobliżu szpitala (przykładowy koszt kawalerki ok. 500€/miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28/ Katarzyna Surowa-Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko