IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – SZPITAL – Francja, region Hauts-de-France, dept. Nord (nr 59)
Miejsce pracy: Szpital - Francja, region Hauts-de-France, dept. Nord (nr 59)

OPIS STANOWISKA:

 • Szpital ogólny składający się z czterech oddziałów: matka-dziecko-młodzież, osoby starsze, onkologia, psychiatria, dysponujący bogatym zapleczem medyczno-technicznym, oferuje pracę na oddziale rehabilitacji w zakresie różnych specjalizacji takich jak: traumatologia, ortopedia, neurologia, rehabilitacja oddechowa, geriatria i pediatria. Praca w zespole interdyscyplinarnym: fizjoterapeuta zapoznaje się z zaleceniami lekarza oraz bierze udział w spotkaniach z personelem medycznym, podczas których specjaliści wspólnie wyznaczają cele i program terapii.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy przeprowadzanie wywiadu wstępnego z pacjentem, realizowanie zabiegów i masaży zgodnie z zaleceniami lekarza oraz diagnostyka i wykonywanie bilansów pacjenta. Praca w zespole ośmiu fizjoterapeutów.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat w wymiarze 39 godz. tygodniowo, od poniedziałku do piątku w godz. 8.15-17.15 z godzinną przerwą w ciągu dnia. Raz w miesiącu dyżur w sobotę oraz dyżur w niedzielę w godzinach 8:30 -12:30.
 • Wynagrodzenie: ok 2606 € brutto/miesiąc czyli ok. 11885 zł brutto/miesiąc. Dodatkowa roczna premia frekwencyjna (w wysokości 6% rocznych zarobków brutto).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę: kawalerka (koszt 400€/miesiąc).
 • Urlop w wymiarze 30 dni rocznie.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (online).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical  w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu (pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko