IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – SZPITAL – Francja, region Hauts-de-France; departament Pas-de-Calais
Miejsce pracy: Szpital - Francja, region Hauts-de-France, departament Pas-de-Calais (nr 62)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w centrum szpitalnym, specjalizującym się w rehabilitacji medycznej i funkcjonalnej, posiadającym 94 łóżka i miejsca na oddziale opieki średnioterminowej (SSR) oraz 80 łóżek na oddziale opieki długoterminowej (EHPAD). Placówka oferuje opiekę pacjentom dorosłym i geriatrycznym, w szczególności pacjentom ze schorzeniami i urazami układu mięśniowo-szkieletowego, neurologicznym oraz pacjentom w przewlekłym stanie wegetatywnym.
 • W zakres obowiązków fizjoterapeuty wchodzi rehabilitacja i readaptacja pacjentów na oddziałach: rehabilitacji medycznej, dziennym oddziale rehabilitacji neurologicznej, dziennym oddziale rehabilitacji układu narządu ruchu oraz oddziale opieki średnioterminowej (układ narządu ruchu, ortopedia, amputacje).

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI), poprzedzoną okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę  w wymiarze 7,5 godz. dziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30-12.0o i 13.00-17.00 (pojedyncze dyżury w soboty z zakresu rehabilitacji oddechowej) oraz 25 dni urlopu rocznego + 15 dodatkowych dni wolnych (tzw. RTT).
 • Wynagrodzenie: 2436 €- 2500 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11 342 – 11 640 zł brutto/ miesięcznie ).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez placówkę na okres ok. 3 miesięcy: pokoje o powierzchni 12 m2 w cenie 145 € miesięcznie (na wyposażeniu pojedyncze łóżko, szafa i umywalka). Prysznice i sanitariaty stanowią część wspólną i znajdują się na tym samym piętrze. Kuchnia wspólna wyposażona w lodówkę, płytę grzewczą. Do dyspozycji fizjoterapeutów jest również pralnia i suszarnia. Na dalszym etapie pobytu, w razie potrzeby, pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajęcia kawalerki ok. 450-500€/miesiąc).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko